Отзывы о компании Одягайко Львів інтернет-магазин
- Віра Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, Ірино!
- Комментарий продавца
- Анастасия Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, Анастасіє!
- Комментарий продавца
- Зоряна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Штани теплі та якісні і розмір підійшов,мають оздоблення на кишенях,в принципі,не кожному може сподобатися,але його можна відчинити.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Зоряно!
- Комментарий продавца
- Евеліна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Костюмчик сніговичка дуже класний, задоволена на всі 💯
Рекомендую і буду звертатись ще🥰- Комментарий продавца
Дякуємо, Евеліно!
- Комментарий продавца
- Наталия А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже сподобалися брюки. Добре виглядають. Рекомендую!
- Комментарий продавца
Дякуємо, Наталіє!
- Комментарий продавца
- Юлия А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Добрий день! Довго шукали ту саму спідницю до новорічного свята, і нарешті знайшли у Вашому магазині. Спідниця дуже гарна, у реалі виглядає як на фото, форму держить.
Вона гарно підійде як на свято, під блузку чи вишиванку, так на повсякдень у школу.
Відправили дуже швидко. Дякую за оперативність.- Комментарий продавца
Дякуємо, Юліє!
Нехай гарно носиться!
- Комментарий продавца
- Володимир Б.
Допомогли підібрати розмір,товар виглядає як на фото,якість відповідає ціні,вічливий продавець.
Гарних продаж!- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, Володимире!
- Комментарий продавца
- Дарья К.
Дуже сподобався костюмчик 🥰
Гарна якісь 💪🏻
Відправили швидко 🙂- Комментарий продавца
Дякуємо, Даріє!
- Комментарий продавца
- Галина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую вам за обслуговування, товар приїхав в гарному стані, мій синочок довільний вашим костюмом щиро дякую ❤️
- Комментарий продавца
Дякуємо, Галино!
- Комментарий продавца
